Divadlo Horní Počernice

divadlo horni pocernice - uvodni obrazek

Divadlo Horní Počernice je součástí Kulturního centra Horní Počernice, které kromě již zmíněného divadla spravuje také Přírodní divadlo Dády Stoklasy a Kulturní středisko Domeček. V Divadle Horní Počernice hostují profesionální i amatérské divadelní soubory, pořádají se koncerty. Dětem jsou určeny víkendové pohádky a dopolední uzavřená představení a výchovné pořady pro školy. Celoročně funguje sál divadla také jako kino. Ve foyer se pořádají pravidelné výstavy a vernisáže. KS Domeček poskytuje zázemí počernickým ochotnickým spolkům, pořádají se zde jazykové kurzy a kurzy šití. Během letních prázdnin tady probíhají příměstské divadelní tábory.

KC Horní Počernice je pořadatelem tradičního festivalu Divadlo v přírodě, který je nejstarší přehlídkou amatérského divadla pořádanou na venkovní scéně. Jubilejní 50. ročník bude začínat v Přírodním divadle Dády Stoklasy.


V rámci projektu Kousek Kultury Vám přinášíme produkty se sloganem divadla "Jsme kulturní" jehož zakoupením podpoříte Divadlo Horní Počernice.


 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem